Info vedrørende FL-300R
Vi har oppdaget et kvalitets problem med vår blits FL-300R. Hvis du har kjøpt denne nye blitsen før 1 september, ta kontakt med vårt servicesenter via 0080067108300 (samtalen koster et tellerskritt, kan ikke brukes fra mobiltlf.). Olympus vil kontrollere og bytte dette elementet. Enheter som blir solgt fra slutten av september 2011 er fra den nye produksjonen og er ikke berørt. Kunder som har registrert sitt produkt vil bli kontaktet direkte.
Viktig informasjon om ZUIKO DIGITAL ED 12-60mm 1:2.8-4.0
I tråd med vår forretingsfilosofi garanterer Olympus deg at du mottar den best mulige service og support for det produktet du har anskaffet deg i hele produktets levetid. Vi verdsetter hver kunde og strekker oss langt for å opprettholde den tillit du har gitt oss.

For at vi skal føle oss forsikret om at du er helt ut fornøyd med ditt innkjøpte produkt, utgir Olympus Imaging Europa GmbH viktig informasjon som vil berøre et lite anntall eiere av ZUIKO DIGITAL ED 12-60mm 1:2.8-4.0 SWD objektiver. Manuell fokusytelse på dette objektivet fungerer som spesifisert, men noen av objektivene fungere ikke som tiltenkt i autofokus. Grunnne er feil under produksjon av autofokusdriver.

Det potensielle problemet gjelder kun ZUIKO DIGITAL ED 12-60mm 1:2.8-4.0 SWD objektiver med serienummer mellom 230005416 og 230010688.
Du finner serienummeret her: 

Vi anbefaler deg at du kontrollerer om ditt objektiv er blant de potensielt gjeldende for at du kan forsikre deg om at de gir 100% ytelse. Naturligvis tilbyr Olympus gratis kontroll og reparsjonsservice.

Skulle ditt objektiv være blant de potensielt berørte, vennligst kontakt følgende Olympus Servicesenter og send inn produktet:
Olympus Norge AS. Postboks 119 Kjelsås. 0411 Oslo

 

Ditt objektiv vil bli grundig kontrollert og om nødvendig oppjustert innen to uker fra mottak. 

Olympus beklager dypt for ethvert problem dette kan ha forårsaaket og setter pris på ditt samarbeide.

Vennlig hilsen:

Olympus Norge AS